Vařič kávy a budík v jednom dokáže zpříjemnit ranní vstávání, tedy pokud se dostane do výroby. | zdroj: youtube.com


Tenhle budík budete milovat, uvaří vám sám kávu

TÉMATA: vychytávky | zlepšováky

user-avatar

Tomáš Chalupa

27. 06. 2016 | 08:30

Není nic horšího, než když vás ze sna probudí zvonek budíku. Z pláží Havaje se díky zvonku budíku dostanete do trudné reality všedního dne, jak se zpívá v jedné známé písničce. Existuje však budík, který vám udělá vstávání mnohem příjemnější.

Bariseur je, jak název napovídá, totiž hlavně kávovar. Tedy je schopen uvařit nejen kávu, ale také čaj, takže na své si přijdou i milovníci tohoto nápoje. Vynálezce tohoto skvělého budíku Joshua Renouf tvrdí, že vůně kávy slouží jako relaxant a pomáhá nabudit tělo k rannímu vstávání. Jeho strojek navíc dokáže i přidat mléko a cukr, je to zkrátka plnohodnotný kávovar, který ví, kdy by se vám káva hodila nejvíc. 

První model spatřil světlo světa už v roce 2014, ale Renouf strávil dva roky vylepšováním jeho designu. Nyní je hotová verze 2.0 a Renouf shání peníze na Kickstarteru na jeho sériovou výrobu. Takže pokud se lidé složí na částku 550 000 dolarů, Bariseur se začne vyrábět. Částka to není malá, ale zase něco podobného zatím na trhu není, takže by to určitě mnoho lidí potěšilo. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

27. 06. 2016 | 08:30

Zavří­t reklamu