Manželé Jonesovi žijí šťastný retro život ve městě Tamworth v anglickém hrabství Staffordshire. | zdroj: fishki.net


Je vaše manželství v krizi? Vraťte se do 50. let, radí britský pár, který žije retro

Manželské poradny to můžou zabalit! Manželé Mandy a Gary Jonesovi z Tamworthu v Anglii našli klíč ke šťastnému manželství. Stačí jej zasunout do stroje čase a vrátit se o 60 let nazpátek. Tvrdí, že manželství v 50. letech fungovala lépe než v dnešní době. Jsou toho živým důkazem. Ve stylu 50. let totiž oba dennodenně žijí.

user-avatar

Blondie

12. 10. 2014 | 12:10

Kuchyň je zařízena jak jinak než ve stylu 50. let.

Když se Gary (48) vrací večer z práce, čeká na něj doma teplá večeře a odpočatá, pěkně upravená manželka v žensky svůdných šatech ve stylu 50. let. Mandy (50) si je sama šije, protože chce být šik a zapůsobit na svého muže. Kvůli tomu si také stylově upravuje své dlouhé blond vlasy. Tvrdí, že vaření, úklid a šití z ní udělaly lepší manželku. Má na to čas,protože pracuje jen na částečný úvazek jako kuchařka.

Hrací hudební automat z 50. let

Manželé tráví volný čas podobně jako jejich prarodiče. „Po těžkém dni není nic lepšího než poslouchat rokenrol z hracího hudebního automatu a tančit lindy hop,“ tvrdí oba manželé svorně.

Rádio z 50. let

Jonesovi se prostě rozhodli zasvětit svůj další život 50. letům, a jak tvrdí, zachránilo jim to manželství poté, co uvízlo na mrtvém bodě. „Gary i já jsme byli otráveni stereotypem a pořád jsme se dohadovali,“ popsala jejich manželskou krizi Mandy. „O víkendech jsme až do ranních hodin vysedávali po hospodách a chlastali,“ přiznala.

Tak a teď si dáme Elvise.

Jak se však naladili na vlnu 50. let, dostal jejich život novou šťávu a grády. Najednou se měli čím bavit a žili tím, co je odjakživa spojovalo: a tím byl právě styl 50. let.

Na výlety jedině se Chevroletem z roku 1949

 

Teď místo vysedávání po hospodách jezdí na výlety ve starém Chevroletu z roku 1949 a navštěvují starožitnictví a bleší trhy. Celý svůj dům si předělali ve stylu 50. let a vybavili jej starožitnostmi z této doby.

Tady žádný tablet, iPhone nebo počítač nemá své místo.

 

Kromě toho také spolu navštěvují kurzy párových společenských tanců z 50. let. Jak na vlastní kůži poznávají, párový tanec jako třeba rokenrol dokáže páry náležitě rozhajcovat a sblížit.

Tanec je erotická záležitost a účinná milostná předehra.

Jonesovi teď ostatním doporučují návrat do 50. let jako způsob k překonání manželské krize. Podle nich tahle zvláštní metoda funguje. „Jsme teď mnohem šťastnější, zlepšilo to náš vztah a obohatilo život,“ tvrdí Mandy a dodává: „Míra rozvodovosti je nyní vysoká, což dříve vůbec nebývalo. Měli bychom si vzít rady svých babiček k srdci a vrátit se k jejich životnímu stylu.“  

témata

Komentáře ( )

user-avatar

Blondie

12. 10. 2014 | 12:10

Zavří­t reklamu